• Dolar Alış / Satış: 5.361 / 5.371
  • Euro Alış / Satış: 6.1 / 6.111
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

ÖĞRENCİLER SORDU, MİLLİ GÜREŞÇİ CEVAPLADI

7 Mart 2018
14 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
949 defa okundu.

Avrupa ve dünya şampiyonu milli güreşçi Rıza Kayaalp Kahramankazan İmam Hatip Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Okulun konferans salonunda gerçekleşen buluşma renkli görüntülere sahne oldu. Milli güreşçiyi salona girişinde öğrenciler alkışla ve sloganlarla karşıladı.

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ”Başarı yolunda azim ve kararlılığın önemi” konulu söyleşiye katılan milli güreşçi Kayaalp tecrübelerini öğrencilerle paylaştı, başarıya giden yolun sırrını anlattı.

 

Kur’anı Kerim tilavetiyle başlayan söyleşide öğrencilere tavsiyelerde bulunan milli güreşçi ‘’hayal kurun ve onun arkasından, hayaliniz olursa ona ulaşmak için çok çalışır ve başarıyı yakalarsınız.’’ Dedi.

 

Sporun okul başarısına olan katkısına da değinen Kayaalp sporla uğraşan öğrencilerin daha düzenli ve disiplinli bir hayatı olduğu için bunun da derslerine olumlu katkısının olduğunu söyledi.

 

Programda şampiyon güreşçinin hayat hikayesinin anlatıldığı bir sinevizyon gösterisi de yer aldı.

 

Söyleşiyi dikkat ve heyecanla takip eden öğrenciler merak ettikleri soruları şampiyonlara yöneltme imkanı buldular. Etkinlik milli sporcuya çeşitli hediyeler verilmesi ve hatıra fotoğraf çekimiyle sona erdi.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN