20 Eylül Pazar g..." />
  • Dolar Alış / Satış: 3.752 / 3.759
  • Euro Alış / Satış: 4.697 / 4.705
  • ANKARA:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KAHRAMANKAZAN’DA SİYASET METAL YORGUNU

10 Eylül 2017
5 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
367 defa okundu.
KAHRAMANKAZAN’DA SİYASET METAL YORGUNU

20 Eylül Pazar günü yapılan MHP Kahramankazan İlçe Kongresinin ardından AK Parti 6. Olağan Kongresi yapıldı. Her iki kongrede de mevcut ilçe başkanları yerini korudu. MHP’de Kemal Atalay, AK Partide Ali Yıldıztepe tek liste halinde girdikleri seçimleri kazanarak yeniden başkan seçildi.

 

Birisi muhalefet, diğeri iktidar partisi olmasına karşın her iki kongrenin bir diğer ortak yanı da coşku ve heyecandan uzak olmalarıydı. Her iki kongreye de ”metal yorgunluğu” damga vurdu.

 

Kahramankazan Aile Yaşam Merkezinde yapılan AK Parti Kongresine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AK Parti teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Mustafa Ataş, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı, AK Parti Ankara milletvekilleri Aydın Ünal, Emrullah İşler, Nevzat Ceylan, TBMM İdare Amiri Ahmet Gündoğdu, Belediye Başkanı Lokman Ertürk ve çok sayıda partili katıldı.

 

Kongrede Kahramankazan halkının  15 Temmuzda verdiği mücadelenin anlatıldığı bir fotoğraf sergisi ve bir sinevizyon gösterisi sunuldu.

 

Divan Başkanlığını Ankara İl Başkan Yardımcısı Mustafa Toruntay’ın yaptığı kongrede mevcut başkan Ali Yıldıztepe oy kullanan 281 delegenin tamamının oyunu alarak yeniden ilçe başkanı seçildi.

 

AK Parti’nin İlçe Kongresinden bir hafta sonra da Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı. Kongrede 3 yıldır bu görevi yapan Nuh Şirvan Karaca’nın yerine Fatih Barış gençlik kolları başkanı seçildi.

 

Gençlik Kolları Kongresinde bir konuşma yapan İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi 3 yıl önce yapılan kongrede Kazan’da başka bir heyecanın olduğunu hatırlatarak, ”ama bugün Kahramankazan’a yakışmayan bir heyecansızlık var. Genel Başkanımızı bu heyecansızlıkla karşılamayacağız inşallah gençler diyerek kongredeki metal yorgunluğuna dikkat çekti.

 

AK PARTİ KAHRAMANKAZAN İLÇE TEŞKİLATI YÖNETİM KURULU

ASİL ÜYELER

İlçe Başkan Adayı Ali Yıldıztepe

Cemalettin Akbaş, Yasin Koçak, Hakan Yiğiter, Halil Büyükorhan, Feridun Şentürk, Ali Arslan, Nihat Ertürk, Faruk Akdeniz, Serkan Yamaner, Ahmet Akdere, Beyza Gizem Öztürk, Mehmet Kartal, Münir Özçelik, Şeyma Nida Erdem ,Caner Demirkaya, Elif Çokaygil, Fatma Ürün, Mustafa Koçdemir, Enver Bal,

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Ahmet Kılıçarslan, Ali Rıza Tek, Ali Kocabaş, Selahattin Akyer, Gülten Gençalp, Metin Yıldırım, Volkan Cıngı, Orhan Yeniçeri, Hidayet Köken, Erol Fidancan.

 

İL DELEGELERİ ASİL

Lokman Ertürk, Ali Yıldıztepe, Ali Öztürk, Ahmet Ceylan, Hüseyin Bayar, Derya Ovacıklı, Zeki Şanal, Kamil Sıtkı, Osman Aydın, Hüseyin Biçer,

 

İL DELEGELERİ YEDEK

Seyit Ahmet Polat, Davut Taşkoparan, Osman Kavak, Kadir Nehir, Mustafa Çetin.

  

Share

Comments

comments

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN