15 Temmuz Gazisi ve..." />
  • Dolar Alış / Satış: 3.752 / 3.759
  • Euro Alış / Satış: 4.697 / 4.705
  • ANKARA:
  • Güneş:
  • Öğle:
  • İkindi:
  • Akşam:
  • Yatsı:
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

14 AY SONRA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

5 Eylül 2017
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
437 defa okundu.
14 AY SONRA MECLİS TOPLANTISINA KATILDI

15 Temmuz Gazisi ve Kahramankazan Belediye Meclis Üyesi Derya Ovacıklı tedavisinin tamamlanmasının ardından 14 ay sonra ilk meclis toplantısına katıldı.

 

Alkışlar eşliğinde meclis salonuna gelen Derya Ovacıklı meclis üyesi arkadaşları ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılandı.

 

Önceden gündeme alınan 9 maddenin görüşülerek karar bağlandığı Belediye Meclis Toplantısının sona ermesinin ardından Belediye başkanı Lokman Ertürk Gazi Meclis Üyeleri Derya Ovacıklı ve Hüseyin Bayar’a çiçek takdim etti.

 

Belediye ve Meclis Başkanı Lokman Ertürk toplantıyı açış konuşmasında Derya Ovacıklı’yı tekrar mecliste görevinin başında görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, ”15 Temmuz hain darbe girişiminde ilçemiz de büyük mücadele verdi. Bu uğurda 9 şehidimiz ve 92 gazimiz var. Bunlardan ikisi de meclis üyelerimiz Derya Ovacıklı ve Hüseyin Bayar’dır. Meclisimiz artık Gazi Meclis olmuştur, kahraman meclis olmuştur. Ben kendilerine Kahramankazan Halkı adına tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

 

Derya Ovacıklı da toplantı sonrası AA muhabirine yaptığı açıklamada tedavisinin büyük ölçüde tamamlandığını ve günlük yaşamını sürdürecek hale geldiğini belirterek, ”14 ay sonra ailemle yani sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir şeref. Halkımız büyüğünden küçüğüne, gencinden yaşlısına Akıncı Hava Üssü’nde büyük bir mücadele vererek kendisine yakıştığı gibi davrandı. Bir meclis üyesi olarak tabi kaldığımız yerden değil ama çok daha ileri bir noktadan devam edeceğim inşallah. Bıraktığım yerde değil onu dillendirmek istiyorum özellikle Nerde kalmıştık oradan başlayalım demek geçti içimden ama Kahramankazanmız 15 Temmuz gecesinde değil şükürler olsun. Kahraman ünvanını da hak ederek aldı. Ben de bu ailenin bir üyesi olduğum için mutluyum şükürler olsun.’dedi.

Share

Comments

comments

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN