• Dolar Alış / Satış: 5.361 / 5.371
  • Euro Alış / Satış: 6.1 / 6.111
  • Vakitler Güncelleniyor..
  • Hava Durumu Güncelleniyor..

KAZADA FACİADAN DÖNÜLDÜ

22 Mayıs 2015
0 Yorum Yapıldı Yorum Yaz
1121 defa okundu.

 

????????????????????????????????????

Kazan’da meydana gelen trafik kazasında facianın eşiğinden dönüldü. Seyir halindeki demir yüklü Tır köprünün korkuluklarına çarparak durabildi. Sürücü kazayı yara almadan atlatırken korkuluklar Tırı köprüden dereye uçmaktan kurtardı.

 

Hendek’ten yüklediği işlenmiş demiri Kazan’ın Saray Mahallesindeki bir galvaniz fabrikasına götürmekte olan Cevdet Canpunar’ın kullandığı tır, sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yoldan çıkarak köprünün korkuluklarına çarptı.

????????????????????????????????????

Ovaçayı Köprülü kavşakta meydana gelen kazada çarpmanın etkisiyle Tırın ön sağ  tekerleği jantından ayrılarak köprünün korkuluklarında asılı kaldı. Tır köprünün korkuluklarına sürterek yaklaşık 75 metre sürüklendikten sonra durabildi. Tırı yaklaşık 10 metrelik dereye düşmekten korkuluklar kurtardı.

 

Kazada Tırın köprünün kenarındaki aydınlatma direğine çarpması sonucu da direk yerinden sökülerek Tırla birlikte sürüklendi. Kopan elektrik kablosunun tehlike oluşturması üzerine de sürücü kabloyu bir süre elinde tutuktan sonra köprünün korkuluklarına bağladı. Daha sonra olay yerine gelen görevliler kabloyu keserek yoldan kaldırdı.

YORUMLAR Bu Yazıya Henüz Yorum Yapılmadı.. Belki İlk Yorumu Sen Yapmalısın..

SOSYAL MEDYA BİZİ TAKİP EDİN